obiady z dostawą

obiady z dostawą

...zadzwoń ...zamów ...dowieziemy

+48 515 095 657

+48 515 095 657

...składanie zamówień

restauracja krasna chata oferta bialo czerwony weekend

 

restauracja krasna chata oferta bialo czerwony weekend

 

Białe ząbki czosnku znane są powszechnie w kuchni, jak również ze swoich właściwości zdrowotnych zwłaszcza tych antybakteryjnych i antywirusowych. Dzisiaj prezentujemy coś miej oczywistego i znanego – czarny czosnek.

Czarny czosnek znany był już w starożytności, a jego ojczyzną są kraje azjatyckie (Korea, Japonia, Chiny) gdzie nadal jest popularny i doceniany jako przyprawa i suplement diety. Ogromną popularnością cieszy się on również w Stanach Zjednoczonych, a dopiero od niedawna powoli wkracza na rynek europejski.

Jest produktem w pełni naturalnym i powstaje w wyniku poddawania białego czosnku odpowiedniej temperaturze (60-80°C) i dużej wilgotności przez okres nawet 90 dni. To właśnie podczas tego długotrwałego procesu czosnek zmienia swój kolor, smak, strukturę i zapach a co najważniejsze substancje aktywne i składniki mineralne stają się lepiej przyswajane niż w przypadku surowca, z którego powstał.

informacje

Krasna Chata to restauracja oferująca dania kuchni regionalnej ale także promująca lokalnych artystów, producentów, rolników i przedsiębiorców oferujących produkty najwyższej jakości, wytworzone z surowców pochodzących z naszego regionu.

Serdeczne zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych udziałem w różnorodnych działaniach o charakterze promocyjnym, informacyjnym i edukacyjnym. Zachęcamy również do wystawiania swoich produktów w Restauracji Krasna Chata przedsiębiorców lokalnych wytwarzających między innymi tradycyjne wędliny, pieczywo, sery, miody, przetwory owocowo – warzywne, rękodzieło i inne produkty lokalne.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt:
telefon 884267191 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GODZINY PRACY

Maj - Sierpień
ico m timepon-cz: 11.00 - 21.00, pt-nd: 10.00 - 21.00
Wrzesień - Kwiecień
ico m timepon-nd: 11.00 - 19.00

Nasz profil na Facebook

znajdz nas na facebook

KONTAKT Z NAMI, ADRES

ico m phone+48 575 005 339
ico m locWał 42, 22-375 Izbica
ico m mailkontakt@krasnachata.pl
ico m mailrestauracja@krasnachata.pl